Lista ofert
23
23
23
1 486 112 PLN
(6 017 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
247 m²
Rua Veiga da Granja, Chaves
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
247 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Restaurante, com 250 m2, como novo (2017) completamente equipado e pronto a funcionar. Com cozinha, churrasqueira, arrumos, adega e cozinha regiona...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
488dni
Zaktualizowano:
487dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rua Veiga da Granja, Chaves
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
CENTURY 21 Fénix
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
CENTURY 21 Fénix
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą