SUPA24
Salon
Salon
Salon
4 161 114 PLN
(27 197 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
153 m²
Rua Marechal Gomes da Costa, Cascais

sypialnia4
metraż153 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Brand new 3-bedroom apartment with 153 sqm of gross private area and 49 sqm of dependent gross area, ready to move in, with a garage, in a residential...

Inny
Wiek oferty: 488dni
Zaktualizowano: 487dni

Miejscowości

Rua Marechal Gomes da Costa, Cascais
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

JLL Residential