SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 183 929 PLN
(38 361 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
83 m²
Avenida Infante Dom Henrique, Cascais

sypialnia3
metraż83 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Located on Cascais Bay, this two-bedroom apartment in a new condominium is ideal for those who want to enjoy Cascais to the full, with direct access t...

Inny
Wiek oferty: 492dni
Zaktualizowano: 491dni

Miejscowości

Avenida Infante Dom Henrique, Cascais
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Engel & Völkers | Cascais & Estoril