SUPA24
Salon
Salon
Salon
593 653 PLN
(9 894 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
60 m²
Rua do Padrão, Elvas

sypialnia3
metraż60 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Encante-se com a oportunidade única de residir em um apartamento recém-renovado, situado em um edifício remodelado no coração do centro histórico de E...

Inny
Wiek oferty: 494dni
Zaktualizowano: 493dni

Miejscowości

Rua do Padrão, Elvas
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ITHLUX - New Real Estate Concept