Lista ofert
43
43
43
8 916 674 PLN
(57 527 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
155 m²
Avenida de Sintra, Cascais
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
155 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Apartamento T2 na Urb. Bayview, Cascais.
Apartamento de Luxo com Vista Mar no Centro de Cascais.
Apartamento de topo com deslumbrante vista de mar e...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
488dni
Zaktualizowano:
487dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Avenida de Sintra, Cascais
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.