SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 182 842 PLN
(25 463 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
125 m²
Rua de São Nicolau, Lisboa

sypialnia4
metraż125 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

2-bedroom apartment with 125 sqm of gross private area, located in a fully rebuilt building in 2016, with an elevator, in downtown Lisbon. The apartme...

Inny
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 496dni

Miejscowości

Rua de São Nicolau, Lisboa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

JLL Residential