SUPA24
Salon
Salon
Salon
3 988 874 PLN
(30 922 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
129 m²
Praça de Mouzinho de Alburquerque, Porto

sypialnia3
metraż129 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

2 bedroom apartment with garden in a new development in Porto, between Ribeira and Baixa, resulting from the refurbishment of a 19th century building....

Inny
Wiek oferty: 489dni
Zaktualizowano: 489dni

Miejscowości

Praça de Mouzinho de Alburquerque, Porto
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BARNES Portugal