SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 060 947 PLN
(14 735 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
72 m²
Beco da Pinheira, Aveiro

sypialniaatypical
metraż72 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

2-Zimmer-Wohnung mit Balkon in einer ruhigen Eigentumswohnung und 5 Minuten von Shopping Glicinias entfernt.
Im Erdgeschoss gelegen, wird es voll möbl...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

UmeblowanyOtwarta przestrzeń życiowaPodgrzewacz wody

Inny
Wiek oferty: 133dni
Zaktualizowano: 133dni

Miejscowości

Beco da Pinheira, Aveiro
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Arcada Glicínias