SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 479 911 PLN
(25 516 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
58 m²
Avenida 25 de Abril, Aveiro

sypialniaatypical
metraż58 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Einzimmerwohnung mit Zwischenraum und Terrasse, im Bau, im Zentrum von Aveiro!
In der GRAVITO 89-Siedlung eingebettet, bietet diese Wohnung natürliche...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasŚwiatło naturalneOtwarta przestrzeń życiowaKabina prysznicowa

Inny
Wiek oferty: 150dni
Zaktualizowano: 120dni

Miejscowości

Avenida 25 de Abril, Aveiro
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Arcada Glicínias