SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 823 706 PLN
(12 491 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
146 m²
Travessa Adriano Serra, Aveiro

sypialniaatypical
metraż146 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Moderne 3-Zimmer-Wohnung - Freiraum mit Blick auf die Salzpfannen!
Neue ALPHA VIEW-Entwicklung im Zentrum von Esgueira!
Kommen Sie und spüren Sie di...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Światło naturalneOddzielna toaletaSprzęt kuchenny

Inny
Wiek oferty: 146dni
Zaktualizowano: 25dni

Miejscowości

Travessa Adriano Serra, Aveiro
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Arcada Glicínias