SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 441 748 PLN
(16 019 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
90 m²
Avenida 25 de Abril, Aveiro

sypialniaatypical
metraż90 m²
łazienki2+
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Wir präsentieren diese prächtige 1+1-Zimmer-Wohnung im exklusiven Green View Building, das sich in erstklassiger Lage am São Roque-Kanal befindet, ein...

Inny
Wiek oferty: 163dni
Zaktualizowano: 163dni

Miejscowości

Avenida 25 de Abril, Aveiro
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Arcada Glicínias