SUPA24
Inne
Inne
Inne
8 699 767 PLN
(35 655 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
244 m²
Rua das Amoreiras, Loulé

sypialnia3
metraż244 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

3 Bedroom duplex flat with 156sqm, outdoor area of 244sqm with terrace and private pool and 2 parking spaces, inserted in a new development to be born...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądPiętroOtwarta przestrzeń życiowa

Inny
Wiek oferty: 185dni
Zaktualizowano: 65dni

Miejscowości

Rua das Amoreiras, Loulé
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

Castelhana