SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 917 378 PLN
(24 724 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
118 m²
Avenida dos Clérigos, Alcácer do Sal

sypialnia3
metraż118 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

3 Bedroom flat with 118sqm of private gross area, outdoor area with 102sqm and private pool with 15sqm, in Alcácer do Sal. This development is locate...

Inny
Wiek oferty: 184dni
Zaktualizowano: 63dni

Miejscowości

Avenida dos Clérigos, Alcácer do Sal
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

Castelhana