SUPA24
Inne
Inne
Inne
3 608 559 PLN
(28 639 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
126 m²
Rua Particular RTP da Alameda das Linhas de Torres, Lisboa

sypialnia4
metraż126 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

4 Bedroom flat with 126sqm, balcony of 10sqm and 2 parking spaces, inserted in a new residential development to be born in Campo Grande. A modern and ...

Inny
Wiek oferty: 184dni
Zaktualizowano: 63dni

Miejscowości

Rua Particular RTP da Alameda das Linhas de Torres, Lisboa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

Castelhana