SUPA24
Inne
Inne
Inne
1 232 512 PLN
(9 629 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
128 m²
Rua Fernando Antunes, Covilhã

sypialnia3
metraż128 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

New Development in Covilhã - comfort, efficiency and views over the Serra da Estrela Modern 3-bedroom apartment with good-sized rooms, excellent sun e...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

PoglądOtwarta przestrzeń życiowaWannaKabina prysznicowaSprzęt kuchennyDrewniana podłogaChodnikWysokie sufityPo rekonstrukcjiŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 179dni
Zaktualizowano: 52dni

Miejscowości

Rua Fernando Antunes, Covilhã
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Espacos WEB

Era Covilhã