Lista ofert
17
17
17
3 286 336 PLN
(24 709 PLN / m²)
Sprzedaż
5
2+
133 m²
Caminho Novo do Engenho Velho, Funchal
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
5
metraż
133 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
181 Monumental – O Novo Ícone Residencial na Estrada Monumental
Apresentamos o 181 Monumental, o mais recente e sofisticado empreendimento residencia...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Pogląd
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
212dni
Zaktualizowano:
172dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Caminho Novo do Engenho Velho, Funchal
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.