Lista ofert
34
34
34
1 094 224 PLN
(9 515 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
115 m²
Rua do Talefe, Caldas da Rainha
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
115 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Apartamento T3 Caldas da Rainha
Descrição
Sala de estar ampla
2 casa de banho com base de duche
3 quartos sendo um deles suite
Cozinha
Despensa
Lugar...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
D - Mniej ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
394dni
Zaktualizowano:
393dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rua do Talefe, Caldas da Rainha
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
Oestedomus Sociedade de Mediação Imobiliária, Lda
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
Oestedomus Sociedade de Mediação Imobiliária, Lda
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą