SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 885 777 PLN
(30 700 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
94 m²
Avenida Calouste Gulbenkian, Lisboa

sypialniaatypical
metraż94 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Apartamento T2 espaçoso com arrecadação e 2 lugares de estacionamento.Com uma área bruta de construção de 112,90m², este apartamento possui um hall de...

Inny
Wiek oferty: 422dni
Zaktualizowano: 405dni

Miejscowości

Avenida Calouste Gulbenkian, Lisboa
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

RealFolio