Lista ofert
37
37
37
1 909 705 PLN
(14 690 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
130 m²
Rua das Ribas, Ílhavo
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
130 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Identificação do imóvel: ZMPT574321
Excelente apartamento T3 duplex na entrada de Ílhavo(São Salvador) com conclusão da obra prevista para dezembro/2...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
B - Bardzo ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
422dni
Zaktualizowano:
167dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rua das Ribas, Ílhavo
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.