SUPA24
Sypialnia; podłoga drewniana, światło dzienne, styl nowoczesny
Kuchnia; widok, światło dzienne
Inne
1 200 000 PLN
(6 283 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
191 m²
Prosta, Toruń

sypialniaatypical
metraż191 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

GOTOWY PORTFEL NIERUCHOMOŚCI W SERCU TORUNIA Na sprzedaż pakiet inwestycyjny składający się z 3 wyodrębnionych lokali mieszkalnych, położonych na toru...

Piętro:
1. piętro 3
Wiek oferty: 72dni
Zaktualizowano: 72dni

Miejscowości

Prosta, Toruń
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

REMAX POLSKA

Anna Mol