SUPA24
Inne
Inne
Inne
719 000 PLN
(11 787 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
61 m²
Rumia

sypialnia3
metraż61 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Atuty
Nowoczesne wnętrza na parterze z przynależnym, prywatnym ogrodem o powierzchni 35 m².
Bezpieczeństwo i komfort parkowania dzięki dwóm miejscom p...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Otwarta przestrzeń życiowaPo rekonstrukcji

Parametry

Własność:
Inny
Państwo:
Inny
Typ ogrzewania:
Pompa ciepła
Wiek oferty: 13dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Rumia
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

HOME - estate

Artur Ziółkowski