SUPA24
Inne
Inne
Inne
367 000 PLN
(7 646 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
48 m²
Bugaj, Pabianice

sypialnia3
metraż48 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwo
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

3 pokoje na osiedlu Bugaj, 2 piętro Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe ...

umeblowany
Wiek oferty: 440dni
Zaktualizowano: 434dni

Miejscowości

Bugaj, Pabianice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BESTATE Wrocław

Barbara Kolasa