Lista ofert
15
15
15
520 000 PLN
(8 254 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
63 m²
Lublin
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
63 m²
łazienki
Opis
** Świetna komunikacja z centrum miasta **
** Dobra cena! 8795 zł/m² **
Lublin - ul. Kalinowszczyzna.
Polecam do zakupu atrakcyjne mieszkanie 3-p...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Spółdzielnia
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ ogrzewania:
Centralny pilot
Piętro:
3. piętro 4
Wiek oferty:
232dni
Zaktualizowano:
168dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Lublin
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.