SUPA24
Inne
Inne
Inne
378 784 PLN
(11 478 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
33 m²
Kielce

sypialnia2
metraż33 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwo
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Cza...

Piętro:
2. piętro 4
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 5dni

Miejscowości

Kielce
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

PROPERCO SARACEN

Dorota Pękalska-Perz