SUPA24
Inne
Inne
Inne
393 886 PLN
(6 252 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
63 m²
Klasztorna, Jasło

sypialnia4
metraż63 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

UWAGA PROMOCJA DO 31.03.2026 - PRZY ZAKUPIE DO KOŃCA MARCA KLIMATYZACJA GRATIS!!! NA SPRZEDAŻ | 4 POKOJE | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE...

Piętro:
2. piętro 2
Wiek oferty: 102dni
Zaktualizowano: 42dni

Miejscowości

Klasztorna, Jasło
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Sieradzki