SUPA24
Inne
Inne
Inne
122 000 PLN
(4 207 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
29 m²
gmina Rogowo

sypialnia1
metraż29 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwo
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Na sprzedaż kawalerka - Złotniki k. Rogowa (3 km)Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na pierwszym piętrze w bloku w miejscowości Złotniki, zaledw...

Inny
Wiek oferty: 371dni
Zaktualizowano: 111dni

Miejscowości

gmina Rogowo
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Alina Krupecka