Lista ofert
2
2
7 871 101 PLN
(15 403 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
511 m²
Juan Díaz
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
511 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Ultra Luxury Golf Residences in Santa Maria Panama City
Ultra Luxury Living • Full Floor Residences • Golffront Views
Investment Property • Low Dens...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
42dni
Zaktualizowano:
27dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Juan Díaz
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.