Lista ofert
10
10
10
1 445 315 PLN
(6 691 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
216 m²
Vidal Zambrano
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
216 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Punta Barco Village Apartment Near the Beach
Spacious Coastal Living with Low-Density Community
Beach Living • Generous Layout • Private Community
...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
101dni
Zaktualizowano:
28dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Vidal Zambrano
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.