Lista ofert
18
18
18
8 340 879 PLN
(24 604 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
339 m²
Rio Mar
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
339 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Spectacular Rio Mar Beach Flats With Rooftop Pool and Views
This stunning apartment at Rio Mar Beach Flats offers 339.83 m² (3,658 sqft) of luxury be...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Otwarta przestrzeń życiowa
Oddzielna toaleta
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
155dni
Zaktualizowano:
21dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rio Mar
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.