SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 166 324 PLN
(14 399 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
81 m²
Torstraße, Merzig

sypialnia2
metraż81 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Diese absolut neuwertige 2-Zimmer-Etagenwohnung in Merzig (81 m²) ist ideal für Paare, Singles oder Pendler, die stilvoll und komfortabel wohnen möcht...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Torstraße, Merzig
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BETTERHOMES Vertriebs GmbH