SUPA24
Salon
Salon
Salon
627 584 PLN
(14 595 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
43 m²
Flemingstraße

sypialnia1
metraż43 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Diese charmante 1-Zimmer-Etagenwohnung in Augsburg Göggingen mit ca. 43 m² überzeugt durch eine helle, einladende Atmosphäre und eine offene Küche mit...

Inny
Wiek oferty: 26dni
Zaktualizowano: 14dni

Miejscowości

Flemingstraße
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BETTERHOMES Vertriebs GmbH