SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 087 572 PLN
(23 456 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
89 m²
Tulum

sypialniaatypical
metraż89 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

This oceanfront condo at Kaoba is set along the quiet shores of Tankah Bay, just northeast of Tulum. Surrounded by white-sand beaches and the turquois...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPoglądOtwarta przestrzeń życiowaUmeblowanyBezpieczeństwo

umeblowany
Wiek oferty: 12dni
Zaktualizowano: 11dni

Miejscowości

Tulum
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BuyPlaya Real Estate Advisors