Lista ofert
19
19
19
911 672 PLN
(11 996 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
76 m²
Itzamna, Tulum
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
76 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Este exclusivo desarrollo ofrece un departamento de 88.86 metros cuadrados (956 sq ft), diseñado para quienes busc...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
209dni
Zaktualizowano:
170dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Itzamna, Tulum
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.