SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 408 342 PLN
(5 968 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
236 m²
Itzamna, Tulum

sypialniaatypical
metraż236 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Proyecto desarrollado en 2 Fases: Coba I y Coba II, en total serán 40 Unidades.

Compuesto por 24 departamentos de 1 y 3 recámaras con LOCK OFF.

Inny
Wiek oferty: 208dni
Zaktualizowano: 169dni

Miejscowości

Itzamna, Tulum
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

PLAYA REALTORS- www.playarealtors.co