Lista ofert
18
18
18
530 321 PLN
(9 143 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
58 m²
Itzamna, Tulum
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
58 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Superficie: 58.09 m²Recámara: 1Baño: 1Ideal para: Vivir, vacacionar o generar ingresos por rentas a corto plazoEstado: Amuebla...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Internet
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Umeblowany
Taras
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
212dni
Zaktualizowano:
172dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Itzamna, Tulum
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.