Lista ofert
20
20
20
3 628 505 PLN
(47 123 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
77 m²
Bacalar
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
77 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Lujoso Departamento en Tulum frente al Mar – Oportunidad Única de Inversión
Esta exclusiva unidad de 11...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
208dni
Zaktualizowano:
170dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Bacalar
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.