Lista ofert
9
9
9
970 447 PLN
(15 163 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
64 m²
Rivière du Rempart VCA
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
64 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
In einer schönen Gegend im Norden von Mauritius bietet diese 113 m² große 2-Zimmer-Wohnung an.
Im Herzen einer prestigeträchtigen Smart City biete...
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
59dni
Zaktualizowano:
59dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rivière du Rempart VCA
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.