SUPA24
Salon
Salon
Salon
671 397 PLN
(15 259 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
44 m²
Rivière du Rempart VCA

sypialnia2
metraż44 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Set in the privileged coastal enclave of Haute Rive, this elegant 1-bedroom apartment offers an exceptional opportunity to live in a secure, gated and...

Parametry

Wyposażenie i funkcje

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasŚwiatło naturalneOtwarta przestrzeń życiowa

Inny
Wiek oferty: 85dni
Zaktualizowano: 78dni

Miejscowości

Rivière du Rempart VCA
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Nestenn Luxury Listings - Mauritius