SUPA24
Inne
Inne
Inne
2 717 505 PLN
(14 303 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
190 m²
Tas-Sliema

sypialnia3
metraż190 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

A selection of Apartments in this sought after area of Swieqi are now up for Sale.

Properties comprises of an open plan kitchen/living/dining, 3 bedr...

Inny
Wiek oferty: 60dni
Zaktualizowano: 56dni

Miejscowości

Tas-Sliema
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Pierre Faure Real Estate Ltd.

Stefan Consiglio