Lista ofert
17
17
17
1 590 141 PLN
(36 140 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
44 m²
Route de Stegen, Schieren
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
5
metraż
44 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Veuillez contacter Mathieu Bossennec pour de plus amples informations:
+352 661 521 730
[email protected]
C’est à Schieren, à qu...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Typ budynku:
Inny
Sprzęt:
Inny
Wiek oferty:
183dni
Zaktualizowano:
173dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Route de Stegen, Schieren
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.