Lista ofert
39
39
39
6 682 109 PLN
(16 747 PLN / m²)
Sprzedaż
4
2+
399 m²
Quepos
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
399 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Simply remarkable! Inspired by Indonesian style furnishings, our luxury penthouse swanks exotic decor, inviting warmth and displaying elaborate, hypno...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Internet
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Światło naturalne
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
267dni
Zaktualizowano:
24dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Quepos
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.