Lista ofert
31
31
31
3 263 223 PLN
(5 675 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
575 m²
Cahuita
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
575 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
This property is truly a piece of paradise in an emerging residential area in Playa Negra!
With an extensive area of land and a lush garden (more t...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Garaż
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Kominek
Otwarta przestrzeń życiowa
Taras
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
491dni
Zaktualizowano:
75dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Cahuita
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.