SUPA24
Inne
Inne
Inne
733 585 PLN
(9 527 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
77 m²
Carrera 44A

sypialnia3
metraż77 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Stunning 3 Bed Penthouse For Sale in Sabaneta ColombiaEsales Property ID: es5553567Project NidoSabanetaMedellinColombiaPrice in US Dollars $187500With...

Inny
Wiek oferty: 501dni
Zaktualizowano: 210dni

Miejscowości

Carrera 44A
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Esales Property LTD.

Peter Chambers