SUPA24
Salon
Salon
Salon
590 051 PLN
(8 807 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
67 m²
Saint-Côme

sypialnia5
metraż67 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Laissez-vous séduire par ce joli condo de 721 pi², situé au rez-de-chaussée et offrant deux chambres à coucher confortables ainsi qu'un salon chaleure...

Inny
Wiek oferty: 267dni
Zaktualizowano: 22dni

Miejscowości

Saint-Côme
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

PROPRIO DIRECT