Lista ofert
18
18
18
871 740 PLN
(9 686 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
1
90 m²
Rue De Courcelle, Repentigny
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
6+
metraż
90 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Magnifique condo ensoleillé aucun voisin arrière, air ouverte avec piscine creusée chauffée et 1 stationnement, terrasse intime avec toiles. 2 chambre...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
303dni
Zaktualizowano:
9dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Rue De Courcelle, Repentigny
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.