SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 105 561 PLN
(15 145 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
73 m²
Morrell Street

sypialnia2
metraż73 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Welcome to modern loft-style living at The Lofts — Unit A102, 85 Morrell St, Brantford. This bright 1-bedroom, 1-bath condo blends low-maintenance liv...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Wysokie sufityOtwarta przestrzeń życiowaŚwiatło naturalne

Inny
Wiek oferty: 155dni
Zaktualizowano: 80dni

Miejscowości

Morrell Street
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

The Agency | Brant County