Lista ofert
19
19
19
6 625 352 PLN
(23 662 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
280 m²
Welfare Road
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
280 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Quote: "Failure is not the opposite of success; it's part of success." - Arianna Huffington
Welcome to luxury and style in the best neighborhood on...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Internet
Basen
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Pogląd
Taras
Piętro
Otwarta przestrzeń życiowa
Wysokie sufity
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
495dni
Zaktualizowano:
495dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Welfare Road
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.