SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 744 036 PLN
(15 434 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
113 m²
Carrer de Sant Isidre, Sabadell

sypialnia3
metraż113 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Welcome to your new home in the heart of the vibrant city of Sabadell! This stunning apartment, with 150 square metres of space, is located just a min...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

Oddzielna kuchniaKorytarzŚwiatło naturalneOddzielna toaleta

Inny
Wiek oferty: 491dni
Zaktualizowano: 491dni

Miejscowości

Carrer de Sant Isidre, Sabadell
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CENTURY 21 A.M.G.