Lista ofert
7
7
7
1 167 042 PLN
(10 061 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
116 m²
Paseo Marítimo
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
116 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Charmante Wohnung zum Verkauf in Los Cristianos, Arona.
Diese Wohnung bietet eine Gesamtfläche von 96 Quadratmetern, mit einer zusätzlichen großzügig...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Po rekonstrukcji
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
496dni
Zaktualizowano:
495dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Paseo Marítimo
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.