Lista ofert
15
15
15
2 292 470 PLN
(14 064 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
163 m²
Avenida Pablo Ruiz Picasso, Marbella
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
5
metraż
163 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Zrekonstruovaný penthouse se 4 ložnicemi a panoramatickým výhledem na hory v San Pedro de Alcántara
Tento prostorný penthouse se 4 ložnicemi na prode...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Pogląd
Piętro
Otwarta przestrzeń życiowa
Po rekonstrukcji
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Własnościowy
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
141dni
Zaktualizowano:
31dni